Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg, opolskie

  • 830 000 zł
  • 340 m²
  • 2 441,18 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Picz

Skontaktuj się

Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg, opolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

830 000 zł

340 m²

2 441,18 zł/m²

Budynek użytkowy Brzeg

Zaktualizowane: 20 maja 2026

830 000 zł 340 m² 2 441,18 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Powierzchnia działki:
1 433 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

handlowo-usługowe

Powierzchnia działki:

1 433 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 830 000 zł (2 441,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 340 m²
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Działka: 1 433 m²
  •   teren płaski
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: węglowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: GESTOR NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 141/2261/OOS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży nieruchomości, aktualnie wykorzystywanej na cele warsztatu samochodowego.
Nieruchomość składa się z działki gruntu nr 41 (własność) obszaru 0,1433ha zabudowanej parterowymi budynkami łącznie o pow. użytkowej ok. 300m2.
Budynki z końca lat 90-tych, sukcesywnie modernizowane, 1 kondygnacyjne, nie podpiwniczone, w kartotece budynków wykazane jako budynki przemysłowe:
1. budynek warsztatowy łącznie o pow. 210m2, składa się z hali o pow. ok. (...)

Agent

Andrzej Picz

602 635...

602 635 047

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Picz

602 635...

602 635 047

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Picz

Zostaw telefon, oddzwonimy