Dom Brzeg
Brzeg, opolskie
- 589 000 zł
- 76 m²
- 7 750 zł/m²
Agata Gretkierew...
Skontaktuj się
Dom Brzeg
Brzeg, opolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Dom Brzeg
Zaktualizowane: 15 maja 2026
589 000 zł 76 m² 7 750 zł/m²
dom wolnostojący
4
280 m²
na podjeździe
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
280 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom na sprzedaż
- Cena: 589 000 zł (7 750 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Brzegu)
- Dostępny: luty 2027
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 76 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 280 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI AGATA GRETKIEREWICZ, zaktualizowane: 15.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Brzeg, brzeski, opolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, las
- cicho
Opis nieruchomości
Kompaktowy PARTEROWY dom w zabudowie jednorodzinnej WOLNOSTOJĄCEJ o powierzchni 76 m2 wraz z prywatnym ogrodem na zorganizowanym osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie Brzegu.
Nasza oferta to doskonała alternatywa dla mieszkania w mieście dająca w konkurencyjnej cenie dostęp do kompaktowego domu z ogrodem i tarasem, a natura i tereny zielone znajdują się dosłownie na wyciągnięcie ręki. (...)
606 919...
606 919 243