Serce 0 Ulubione

Działki Brzeg Rataje

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

5 350 000 zł10 700 m² 467,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki przemysłowo-usługowej, zlokalizowanej w Brzegu przy ul. Włościańskiej. Ta imponująca nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł878 m² 216,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę o powierzchni 878m2, położoną w Brzegu przy ul. Oławskiej. Przeznaczenie terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

85 000 zł1 800 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie Sprzedaży Działek w Maciszewicach, gmina Błaszki Na sprzedaż 5 działek budowlanych o powierzchni około 1800 m każda, które są w trakcie wydzielania geodezyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 713 m² 89,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Smiechowice (gmina Lubsza) , ok. 12 km od Brzegu - - - Oferta sprzedaży działek budowlanych łącznego obszaru 0,4713ha. Działki niezabudowane częściowo porośnięte drzewami i krzewami. Media -.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 700 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1252 o powierzchni 57 arów (5700 m), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jabłonica Polska, gmina Haczów. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł2 643 m² 510,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertę sprzedaży niezabudowanej działki gruntu obszaru 0,2643 ha (własność), położonej w centrum Brzegu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Brzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł151 m² 761,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,51 ara, położona w ścisłym centrum miejscowości Besko (powiat sanocki), bezpośrednio.