dowolna

Kawalerki Brzeg - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Rynek pierwotny

337 114 zł37,23 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 704 zł37,23 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł34,63 m² 7 998,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania wydzielonego ze strychu, gruntownie wyremontowanego, w wysokim standardzie, do wprowadzenia. Lokal o powierzchni użytkowej 34,63m2 - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Brzeg

Brzeg,opolskie

299 999 zł31,70 m² 9 463,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 31,70 mieszczący się na 2 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo, winda, duży balkon! Ciekawa, niepowtarzalna oferta dostępna tylko w naszym biurze! Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem, umiejscowione w nowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Brzeg,opolskie

327 690 zł37,23 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł41,64 m² 7 997,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania wydzielonego ze strychu, gruntownie wyremontowanego, w wysokim standardzie, do wprowadzenia. Lokal o powierzchni użytkowej 41,64m2 - salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Brzeg,opolskie

322 676 zł37,23 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł35,18 m² 8 158,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, które czeka na nowego właściciela. Kawalerka o powierzchni 35,18m2, znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł46,78 m² 4 061,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 46,78m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Brzeg

Śródmieście,Brzeg

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie | premium | kawalerka | nowy budynek | cisza | 25 min do Wrocławia | 20 min do Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

510 210 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia: profesjonalną wizualizację wnętrza pomoc w doborze materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

511 740 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Predstawiam mieszkanie Z antresolą 56,86m W centrum brzegu promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

512 910 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

600 424 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

512 910 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

600 424 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

511 740 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Brzeg,opolskie

1 300 zł41 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu jednopokojowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni ok.41 m2 usytuowane jest na drugim piętrze bloku z lat 60-tych, usytuowanego w Rynku. Składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Brzeg

Brzeg,opolskie

135 000 zł26 m² 5 103,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 26,45 m2 na drugim piętrze. Składa się z pokoju, łazienki i kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica i komórka na zewnątrz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

511 740 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Predstawiam mieszkanie Z antresolą 56,86m W centrum brzegu /ul. Piastowska 54/ Stan deweloperski z możliwością stanu pod klucz na preferencyjnych warunkach 0% pcc 0% prowizji Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

510 210 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I antresolą - centrum brzegu 56,69m - Brzeg, ul. Piastowska 54 - Stan deweloperski ani pcc! Nowoczesna przestrzeń, światło i wysokość - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

600 424 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brzeg! Zamieszkaj komfortowo - przestronne mieszkanie, antresola i taras 68,23m - Brzeg, ul. Piastowska 54 - Stan deweloperski cena: 8800zł / m - 600 424zł całość 0% prowizji 0% pcc Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 30m2 usytuowane na parterze w kamienicy w Brzegu. Oferowana nieruchomość to: - salon połączony z aneksem kuchennym - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oławska

Brzeg,opolskie

236 790 zł30 m² 7 999,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 29,6 m, po generalnym remoncie, położone przy ul. Oławskiej w Brzegu. Lokal gotowy do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Brzeg

511 740 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z antresolą 56,86m Brzeg, ul. Piastowska 54 Stan deweloperski z możliwością stanu pod klucz na preferencyjnych warunkach 0% pcc 0% prowizji Wysokość pomieszczeń (2,73 m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Brzeg

559 890 zł62 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie Z antresolą I tarasem W centrum Brzegu; ul. Piastowska 54 0% prowizji 0% pcc na sprzedaż: 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m (w tym antresola 27,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

626 535 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie Z tarasem I antresolą - centrum brzegu 73,71 m - Brzeg, ul. Piastowska 54 - Stan deweloperski Nowoczesna przestrzeń, światło i wysokość - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka świeżo po generalnym remoncie, urządzona w jasnym, funkcjonalnym stylu. Mieszkanie jest niezamieszkałe po remoncie wszystko nowe i gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

525 060 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie premium | 58,34 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 Stan deweloperski | Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnego dopasowania wykończenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

559 890 zł62 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem 62,21 m Brzeg, ul. Piastowska 54 Bez pcc Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m (w tym antresola 27,24 m ), położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Brzeg

Brzeg,opolskie

1 400 zł24 m² 58,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

626 535 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam - Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie dwupoziomowe z balkonem w centrum Brzegu | 73,71 m - Brzeg, ul. Piastowska 54 - Stan deweloperski Przestrzeń, światło i możliwości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

525 060 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie premium | 58,34 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 Stan deweloperski | Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 58,34 m (w tym antresola 25,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

559 890 zł62 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem | 62,21 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m (w tym antresola 27,24 m ), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

626 535 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe z balkonem w Brzegu | 73,71 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski | Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

525 060 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie premium 2 poziomy | 58,34 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Na sprzedaż trafia atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

559 890 zł62 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem | 62,21 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie dwupoziomowe o całkowitej powierzchni 62,21 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

185 000 zł26 m² 7 034,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26.30m2 usytuowana na I piętrze w kamienicy w centrum Brzegu. Układ pomieszczeń: - salon, - przedpokój połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

175 000 zł29 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przygotuj mieszkanie swoich marzeń! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,4 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Brzeg

Brzeg,opolskie

1 300 zł28 m² 46,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny Oferta najmu kawalerki w okolicach centrum. Mieszkanie o powierzchni ok.28 m2 z przynależną piwnicą, usytuowane jest na drugim piętrze w bloku. Składa się.