dowolna

Mieszkania w bloku Brzeg - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Brzeg,opolskie

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie przy ul.Myczkowskiego bez czynszowe o pow. 55 m2, wysoki parter z 2010 roku. 3 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój, piwnica.W cenie pozostaje zabudowa Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Koszary

Brzeg,opolskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 49m2 z łazienką, kuchnią i przydzielonym pomieszczeniem gospodarczym 5,1m2. Mieszkanie po remoncie (nowe okna, ogrzewanie, łazienka). Mieszkanie idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Westerplatte

Brzeg,opolskie

900 zł54 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2- pokojowe, 50m/kw,kuchnia,łazienka,loggia, przedpokój,piwnica,po remoncie, częściowo umeblowane, atrakcyjnie położone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienię za dopłatą na mieszkanie we Wrocławiu. Przepełnione słońcem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na park. Położone na małym osiedlu domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

700 zł57 m² 12,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

udogodnienia: osobna łazienka i wc, przyłącze do internetu (okablowanie)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Brzeg,opolskie

600 zł35 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35m2, po remoncie, 1 piętro, stawka najmu 600zł + 230zł czynsz i media. Kaucja zabezpieczająca 600zł. Brzeg, grota Roweckiego. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Mieszkanie przy ul. Słowackiego w 4 piętrowym bloku na 1 piętrze bardzo ustawne składajace się z : duży pokój (salon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makarskiego

Brzeg,opolskie

800 zł57 m² 14,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie połoźone w bardzo ładnej dzielnicy miasta, po remoncie , klatka schodowa zabezpieczona domofonem. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Brzeg,opolskie

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (rozkładowe) na III piętrze w budynku IV piętrowym. Budynek po ociepleniu z nową elewacją, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie ma powierzchnię 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łokietka

Brzeg,opolskie

170 000 zł52 m² 3 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe , zlokalizowane przy ulicy Łokietka , ale bliżej szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2 w Skarbimierzu Osiedle. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, wyremontowane z dużym balkonem. Łazienka, toaleta i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makarskiego

Brzeg,opolskie

800 zł57 m² 14,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy, częściowo umeblowane, osobna łazienka i wc, centralne ogrzewanie, liczniki ciepła i wody, możliwość podłączenia internetu. Na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Brzeg,opolskie

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkanie 2 pokojowe, duzy balkon 50 m2 4 pietro + piwnica wynajem od maja cena 800 zl + liczniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polska

Brzeg,opolskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 48m2 3 pok. w centrum Brzegu przy ul.Polskiej, wymienione okna, centralne ogrzewanie gazowe , niski czynsz 180zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Brzeg,opolskie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Sprzedam mieszkanie własnościowe w nowym budownictwie o powierzchni ok 40m2 z balkonem. 2 pokoje, sypialnia (bez okna) i salon, łazienka, przedpokój i jasna kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makarskiego

Brzeg,opolskie

900 zł58 m² 15,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

łazienka z osobną ubikacją

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Brzeg,opolskie

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64m2 własnościowe rozkładowe 3-pokoje umeblowane kuchnia łazienka wc położone w cichej dzielnicy przy parku w Brzegu Opolskim. Zamienię na 2-pokojowe we Wrocławiu lub sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Brzeg,opolskie

165 000 zł46 m² 3 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam, sprzedam ładne mieszkanie w Brzegu 2-pokojowe, 46 m2, duży balkon, drugie piętro,wymienione plastikowe okna z roletami, gładzie, budynek docieplony, internet,domofon.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makarskiego

Brzeg,opolskie

1 000 zł57 m² 17,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne z osobnym wc. Łazienka z oknem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mleczna

Brzeg,opolskie

169 000 zł61 m² 2 770,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam lub zamienię na rmacje dodatkowe : 2 balkony, 2 piwnice + udział w trzeciej wspólnej, podwórko i parking ogrodzone z zamykaną bramą wjazdową,słoneczne na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego II Piasta

Brzeg,opolskie

139 000 zł65 m² 2 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, duża piwnica, 65m2, niski czynsz, blisko centrum miasta. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna, nowe okna. Ogrzewanie gazowe, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Brzeg,opolskie

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam eleganckie jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 mkw w okolicach Parku Wolności w Brzegu. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 32m2. Oddzielna kuchnia z przeszkleniem na pokój, przedpokój, łazienka z ubikacją, pokój z balkonem ( istnieje możliwość podziału na dwie części).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie 55 m2 duże ładne przestronne po remoncie pokój 30 m2, sypialnia 12 m2, aneks kuchenny 10m2 jasny, łazienka 6m2 w kafelkach w cichej spokojnej okolicy, dwa parki , blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

152 000 zł58 m² 2 620,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnosciowe do zamieszkania bez nakladu finansowego. Stan b.dobry. Obok mieszkania suszarnia, wc i łazienka oddzielnie, okna plastikowe, panele, kafelki, grzejniki panelowe. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Brzeg,opolskie

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum, wszędzie blisko. Mieszkanie czyste i ciepłe. Na ścianach gładzie, nowe panele. Nowa łazienka z kabiną prysznicową, wyposażone w pralkę. Możwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łokietka

Brzeg,opolskie

700 zł54 m² 12,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajecia mieszkanie o powierzchni 54m2 w Brzegu, które mieści się na trzecim piętrze bloku czteropiętrowego przy ul. Łokietka. Lokal składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Brzeg,opolskie

308 000 zł80 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! Mam do zaoferowania mieszkanie duże słoneczne, od czasu zakupienia nie zamieszkane. Wykończone - podłogi drewniane, drzwi drewniane, okna drewniane, w łazience kafelki, wanna, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Brzeg,opolskie

230 000 zł63 m² 3 639,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Niski czynsz - w okresie zimowym około 414zl w okresie letnim około 258zl. Mieszkanie do tej pory nie zamieszkane. Wykończone (kafelki w łazience i toalecie oraz w kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Brzeg,opolskie

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w Brzegu w spokojnej okolicy, przy ulicy Wierzbowej na III piętrze po generalnym remoncie (wymienione instalacje woda/gaz, panele, drzwi, gładzie). Powierzchnia użytkowa 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Brzeg,opolskie

85 000 zł26 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w miłej, sympatycznej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Brzeg,opolskie

90 000 zł51 m² 1 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe , ogrzewanie gazowe + piec kaflowy zabytek. Mieszkanie słoneczne , wszystkie okna od ulicy. Mieszkanie do odświeżenia, okna do wymiany. Telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Brzeg

Brzeg,opolskie

600 zł20 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadbane mieszkanie 1 pokojowe na 1-piętrze budynku pochodzącego z lat 70-tych. Mieszkanie jest częsciowo umeblowane, składa się z 1 pokoju, aneksu kuchennego łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

139 000 zł35 m² 3 971 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro house trader nieruchomości posiada w swojej ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 35m2, położone w bloku na iiip w Centrum Brzegu, ok.Ratusza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Brzeg

Brzeg,opolskie

800 zł28 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie po remoncie kapitalnym z wymianą podłóg i okien włącznie, w spokojnym sasiedztwie, wyłacznie dla ustabilizowanej i spokojnej osoby bądź pary, częsciowo wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

244 000 zł61 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w okolicy ul. 1-go maja w Brzegu, położone w bloku na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie w pełni rozkładowe, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Brzeg,opolskie

210 000 zł52 m² 4 038 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w bloku w ok. ul. Makuszyńskiego. Lokal składa się z dwóch pokoi (20 mkw; 14 mkw), kuchni (8 mkw), łazienki (6 mkw) oraz przedpokoju. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

900 zł55 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro house trader nieruchomości poleca 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 48m2, położone w bloku na wysokim parterze w Brzegu w ok.ul.Poprzecznej. Mieszkanie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

129 000 zł48 m² 2 681 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 48m2 w Brzegu. Składa się ono z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W pokojach na ścianach gładzie gipsowe oraz tapety a na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

155 000 zł35 m² 4 366 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu centrum Brzegu. Oprócz pokoi, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon. Mieszkanie po remoncie: na ścianach gładzie, na podłogach panele; nowe okna;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

159 000 zł48 m² 3 312 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupienia atrakcyjnie usytuowane mieszkanie w nowym budownictwie blisko centrum Brzegu. Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, łazienką, przedpokojem i balkonem. Okna.