dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Brzeg - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

330 000 zł65,70 m² 5 022,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w Brzegu przy ul. Chopina 6. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie przeznaczone jest do generalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,90 m² 4 936,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Uwaga! promocja W maju nowa cena. Mieszkanie 61,90 m2 2 pokoje kuchnia łazienka i przedpokój oraz piwnica 9m2. Również 2 strychy dla mieszkańców. Okna pcv ogrzewanie miejskie, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 54 m kw z aneksem kuchennym. na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest suche, słoneczne, rozkładowe północ- południe.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53,50 m² 6 915,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Robotniczej 7 w sąsiedztwie pawilonu sm Zgoda. Na parterze budynku znajduje się apteka, obok sklep spożywczy i punkty usługowe, urzędy, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

207 900 zł77,30 m² 2 689,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

/Kamienica, 77 m2, duże pomieszczenia, własna aranżacja, niska cena/ > poszukujesz dużego mieszkania w niskiej cenie ? > nie boisz się remontów lub sam je robisz? > masz dość ofert po 10 tys./m2?.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł114,30 m² 3 149,61 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronność, cisza i wolność od comiesięcznych opłat 114 m w sercu miasta Szukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko domem, ale też bezpieczną przystanią dla domowego budżetu?.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62,82 m² 3 979,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 62,82m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,15 m² 5 802,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pomieszczeniem użytkowym(dającym możliwość prowadzenia działalności gosp.) w centrum Brzegu! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,15.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m | Parter | Os. Westerplatte | balkon Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127,21 m² 5 345,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w Brzegu przy ul. Armii Krajowej. Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja - w centrum miasta. W pobliżu jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51,20 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Brzeg, ul. Starobrzeska Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Starobrzeskiej w Brzegu. Pod budynkiem przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 47,10m2 w centrum miasta przy ulicy Rej w Brzegu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,96 m² 6,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia: 37,96 m . Piętro: 4/4 Liczba pokoi: 2 przestronny salon oraz przytulna sypialnia. Opis mieszkania: - salon: jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Brzegu, przy ul. Staromiejskiej, w zabytkowym budynku po remoncie dachu i elewacji. Lokal o pow. użytkowej 51,99m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,98 m² 5 454,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

NA sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 41,98 m , położone na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z: dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127,21 m² 5 345,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł131 m² 5 190,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży apartamentu o pow 130,6m2 położonego na parterze zabytkowej, wyremontowanej kamienicy. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z aneksem jadalnym, spiżarni,.

Szczegóły ogłoszenia

452 500 zł80,20 m² 5 642,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

PM Mieszkanie na ostatnim piętrze z widokiem na park. Prawdziwy penthouse dla rodziny! - 80,2 m2 - 4 ustawne pokoje - mieszkanie na planie prostokąta - daje ogromne możliwości aranżacyjne - brak.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł66,01 m² 5 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,01 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej i cichej okolicy. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

390 000 zł76 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Duża przestrzeń w sercu miasta zamieszkaj klimatycznie i komfortowo! Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł59,33 m² 6 994,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 59,33 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze, w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,55 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni ok. 110m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł99,60 m² 6 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 99,6 m , usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Łokietka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,70 m² 6 365,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. użytkowej 59m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz dużego balkonu, położone na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego z końca.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł46,78 m² 4 061,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 46,78m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Stare Miasto,Brzeg

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, ciepłe, dwupokojowe, po generalnym remoncie. Wymieniona cała stolarka drzwiowa, instalacja elektryczna. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starobrzeska

Brzeg,opolskie

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 33 m 2 pokoje + osobna kuchnia Brzeg, ul. Starobrzeska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone w Brzegu przy ul. Starobrzeskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłkowa

Brzeg,opolskie

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, rozkładowego mieszkania na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

1 300 zł35 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 usytuowane jest na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku. Składa się z dwóch pokoi - w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

300 000 zł37 m² 8 086,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta. Lokal jest bardzo ciepły i słoneczny dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Brzeg,opolskie

370 000 zł53 m² 6 921,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Robotniczej 7 w sąsiedztwie pawilonu Spółdzielni Mieszkaniowej Zgoda. Na parterze budynku znajduje się apteka, obok sklep spożywczy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Zacisze,Brzeg

325 000 zł45 m² 7 149,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,46 m , położone w Brzegu. Lokal znajduje się na trzecim piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Brzeg,opolskie

1 300 zł41 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu jednopokojowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni ok.41 m2 usytuowane jest na drugim piętrze bloku z lat 60-tych, usytuowanego w Rynku. Składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Westerplatte,Brzeg

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Westerpllatte. Nieruchomość znajduje się na parterze, posiada ogrzewanie miejskie. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: - 2 pokoje ( w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Zacisze,Brzeg

325 000 zł45 m² 7 149,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne oraz w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,46 m2 w Brzegu przy ul. Jana Brzechwy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze ocieplonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

290 000 zł37 m² 7 850,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego. Lokal o powierzchni ok. 37 m2 usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

415 000 zł61 m² 6 843,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie słoneczne, rozkładowe (północ-południe) W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - wc (osobne) - przedpokój - balkon - piwnica (przynależna) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

360 000 zł50 m² 7 545,67 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m , położone na 4. piętrze w dogodnej lokalizacji! Atuty nieruchomości: dwa niezależne pokoje + osobna kuchnia funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

275 000 zł48 m² 5 777,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze bloku z lat sześćdziesiątych. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia