Mieszkanie Brzeg

Brzeg, opolskie

  • 584 535 zł
  • 55,67 m²
  • 10 500 zł/m²

Zdjęcie

Jan Laurans

Skontaktuj się

Mieszkanie Brzeg

Brzeg, opolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

584 535 zł

55,67 m²

10 500 zł/m²

Mieszkanie Brzeg

Zaktualizowane: 13 maja 2026

584 535 zł 55,67 m² 10 500 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
-
Rok budowy:
2025

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 55,67 m²
  • Budynek: rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43266/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Cześć, dzień dobry, Janek z tej strony.
Na sprzedaż eleganckie, świeżo wykończone mieszkanie w wysokim standardzie, zaprojektowane w stylu nowoczesnej klasyki. Wnętrze jest spójne, jasne i dobrze doświetlone, a zastosowane materiały i detale nadają mu ponadczasowy charakter. Na całej powierzchni znajduje się efektowna podłoga w jodełkę, ściany zdobią subtelne sztukaterie, a stonowana kolorystyka w odcieniach beżu i ciepłego drewna tworzy przytulną, a zarazem elegancką przestrzeń. (...)

Agent

Jan Laurans

787 649...

787 649 771

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan Laurans

787 649...

787 649 771

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została