Mieszkanie Brzeg

Brzeg, opolskie

  • 2 200 zł
  • 42,42 m²
  • 51,86 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Makos

Skontaktuj się

Mieszkanie Brzeg

Brzeg, opolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 200 zł

42,42 m²

51,86 zł/m²

Mieszkanie Brzeg

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 200 zł 42,42 m² 51,86 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
nie
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 200 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 42,42 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z komórką lokatorską w Brzegu.
Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,42m2, obejmujący salon z wyjściem na balkon, otwartą kuchnię, sypialnię, łazienkę z toaletą oraz przedpokój.
Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze. Do dyspozycji najemcy całe umeblowanie widoczne na zdjęciach, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, w łazience do dyspozycji dodatkowo pralka.
Świetna lokalizacja. Okolica cicha i spokojna. (...)

Agent

Katarzyna Makos

604 183...

604 183 483

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Makos

604 183...

604 183 483

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.