dowolna

Nowe mieszkania Brzeg

58 ogłoszeń

58 ogłoszeń

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja mieszkaniowa verde park w Brzegu przy ul. Małujowickiej kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz bez prowizji biura! "verde park" to 96 nowych lokali mieszkalnych na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł38,98 m² 9 232,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

354 500 zł38,98 m² 9 094,41 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

470 236 zł57,29 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 62,01m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

378 830 zł44,05 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z ciszą Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z tarasem i przytulnym ogrodem o powierzchni 41,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł70,54 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam urządzony, gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, dwupoziomowy apartament o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Brzeg,opolskie

322 676 zł37,23 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

387 581 zł47,22 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty na Składowej 2a w Brzegu Darmowe konsultacje z ekspertem kredytowym Spacer po całej inwestycji - prezentacja dostępnych mieszkań i lokali usługowych Omówienie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

541 500 zł72,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 72,20 mieszczący się na 1 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

366 815 zł44,69 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 50,53m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,87 m² 8 951,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-