dowolna

Nowe mieszkania Brzeg

57 ogłoszeń

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

166 000 zł50 m² 3 320 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m2 w cichej i pełnej zieleni części Brzegu. Nowoczesny lokal mieszkalny składa się z następujących pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

189 000 zł49 m² 3 825,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie komfortowe mieszkanie w promocyjnej cenie o powierzchni 49,4 m2 w cichej i pełnej zieleni części Brzegu. Nowoczesny lokal mieszkalny składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

202 308 zł59 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne nowe mieszkanie o powierzchni 58,64 usytuowane na parterze w nowo powstającej inwestycji w centrum Brzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

175 525 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Okazja! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne nowe mieszkanie o powierzchni 50,15 usytuowane na parterze w nowo powstającej inwestycji w centrum Brzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

183 920 zł53 m² 3 463,65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne nowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowo powstającej inwestycji w centrum Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Brzeg

Brzeg,opolskie

249 832 zł73 m² 3 413,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupoziomowe nowe mieszkanie o powierzchni 73,19m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowo powstałej inwestycji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

183 919 zł53 m² 3 449,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne nowe mieszkanie o powierzchni 53,31m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowo powstającej inwestycji w centrum Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

140 260 zł40 m² 3 549,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne nowe mieszkanie o powierzchni 39,51m2 usytuowane na parterze w nowo powstającej inwestycji w centrum Brzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

319 000 zł104 m² 3 067,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m2, zlokalizowane na Osiedlu Skarbimierz ok 3 km od Brzegu. Lokal jest w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

231 540 zł68 m² 3 395,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupoziomowe, 4 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowo powstałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

169 575 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

319 000 zł87 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m2, zlokalizowane na Osiedlu Skarbimierz ok 3 km od Brzegu. Lokal jest w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

319 000 zł105 m² 3 038,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane na Osiedlu Skarbimierz ok 3 km od Brzegu. Lokal jest w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

330 000 zł150 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowe łazienka hol dwie sypialnie na 2 poziomie odzielne salon Przestronne jasne słoneczne Dach nowy dwie garderoby

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nysańska

Brzeg,opolskie

235 000 zł86 m² 2 724,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 86,27 m2, zlokalizowane w przepięknej kamienicy w Brzegu przy ul. Nysańskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienkii, przedpokoju. Parkiety dębowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nysańska

Brzeg,opolskie

245 000 zł84 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 84,08 m2 (mieszkanie ze skosami - pow. mierzona po podłodze 103,65 m2), zlokalizowane w przepięknej kamienicy w Brzegu przy ul. Nysańskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Brzeg,opolskie

85 000 zł26 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w miłej, sympatycznej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

305 731 zł82 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 4-pokojowego (III piętro), dwupoziomowego z antresolą, na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

171 972 zł47 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (parter) na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim (wykończenie ścian wewnętrznych - tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

200 000 zł62 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! ostatnie 3 pokojowe nowe mieszkania nowa inwestycja nowe osiedle W brzegu! W odległości 43 km od Wrocławia i 41 km od Opola powstał nowoczesny i kameralny kompleks mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

188 928 zł52 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (parter) o pow. 52,48m2 na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim (wykończenie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

298 553 zł80 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

440 913 zł133 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 6-pokojowego (III piętro), dwupoziomowego z antresolą, na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

300 000 zł130 m² 2 299 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro House Trader oferuje do sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego w takiej samej cenie jak developerzy. Klient - koszty obsługi biura ponosi wyłącznie developer. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

196 740 zł54 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (parter) o pow. 54,65m2 na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim (wykończenie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

176 416 zł47 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (II piętro) na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim (wykończenie ścian wewnętrznych - tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

179 212 zł47 m² 3 749 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (I piętro) na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim (wykończenie ścian wewnętrznych - tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

171 972 zł47 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży ostatnich 9 wolnych mieszkań na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkania w stanie deweloperskim 2-; 4-; 6-pokojowe z komórkami lokatorskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Brzeg,opolskie

320 000 zł74 m² 4 324 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości house trader posiada w swojej ofercie do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 75m2, w stanie developerskim położone w nowym budownictwie na poddaszu przy parku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

227 232 zł63 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (parter) o pow. 63, 12 m2 na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim (wykończenie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

425 957 zł125 m² 3 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

Do sprzedania przepiękne mieszkanie w wolno stojącym budynku w Brzegu w okolicach dworca pkp, w podwyższonym stanie deweloperskim. Dębowe parkiety, drewniane parapety, oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

300 000 zł130 m² 2 307 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Uwaga! ostatnie 3 mieszkania O pow.130 m2- NOWE OSIEDLE-NOWA INWESTYCJA W BRZEGU! W odległości 43 km od Wrocławia i 41 km od Opola powstał nowoczesny i kameralny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Brzeg

Brzeg,opolskie

132 000 zł51 m² 2 554 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Do sprzedania mieszkanie o pow. 51,67 m2 w Brzegu, blisko dworca pkp, położone na niskim parterze 2 piętrowego budynku. W jego skład wchodzą: duży pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Brzeg,opolskie

81 000 zł25 m² 3 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę. Stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Brzeg,opolskie

83 000 zł25 m² 3 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania małe, ciepłe mieszkanie, kawalerka w cichej, spokojnej okolicy Brzegu. Łatwy dostęp do dworca pkp, pks. Niedaleko znajduje się zjazd na autostradę Wrocław - Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nysańska

Brzeg,opolskie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! jest do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 38mkw W bloku trzy piętrowym, mieszkanie na pierwszym piętrze, mieszkanie jest ładne, niedawno malowane, na ścianach I suficie gładź. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie połzone w pieknej odrestaurowanej kamienicy w sukiennicach brzeskiego ratusza. wyremontowane ,w czesci umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grota-Roweckiego

Brzeg,opolskie

85 000 zł28 m² 3 035,71 zł/m²

 

Piętro:4/4