dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Brzeg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

599 896 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z tarasem, balkonem i antresolą! bez pcc I prowizji 68,17 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

330 125 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie W brzegu 34,75 m ul. Piastowska 54 Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni 34,75 m , położone na 1. piętrze kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

307 230 zł32 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w sercu Brzegu | 32,34 m | ul. Piastowska 54 Klient nie płaci prowizji! Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 32,34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

303 810 zł32 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Brzegu 31,98 m | ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski | Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,98 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zamkowy

Brzeg,opolskie

329 000 zł66 m² 5 007,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Wyłącznie u Nas - Mieszkanie w zabytkowej kamienicy centrum Brzegu, ul. Plac Zamkowy Proszę zapoznać się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

275 000 zł48 m² 5 777,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze bloku z lat sześćdziesiątych. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Brzeg,opolskie

289 000 zł71 m² 4 058,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w zabytkowej kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Brzegu. Lokal o powierzchni 71,2 m2, składa się z: - kuchni z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

599 896 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem | 68,17 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Brzeg,opolskie

219 000 zł43 m² 5 114,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42,82 m, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Rybackiej w Brzegu. Klatka schodowa została odświeżona, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 400 zł38 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Brzegu! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37.56m2, położone na 2 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Rynku - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Wolności 24 w Brzegu. Usytuowane na parterze, środkowe i bardzo ciepłe. Posiada piwnicę o pow. 2,40 m2. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

375 000 zł51 m² 7 309,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem w plombie z roku 1960. Mieszkanie o powierzchni 51,3 m2 składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

330 125 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w sercu Brzegu 34,75 m | ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski | Na sprzedaż oferujemy wygodne mieszkanie o powierzchni 34,75 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

335 000 zł47 m² 7 193,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta sprzedaży Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego. Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni ok.47 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze, na Osiedlu Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

303 810 zł32 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Brzegu 31,98 m | ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski | Na sprzedaż dostępne jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,98 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

307 230 zł32 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w sercu Brzegu | 32,34 m | ul. Piastowska 54 Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 32,34 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbarska

Stare Miasto,Brzeg

369 000 zł53 m² 6 997,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Sprzedam mieszkanie własnościowe o pow. 52,73 m2, położone w ścisłym centrum Brzegu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, garderoby, osobnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 900 zł45 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego, urządzonego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 45,21 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Brzeg

Brzeg,opolskie

2 500 zł42 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Browary Brzeskie. Mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Westerplatte,Brzeg

395 000 zł50 m² 7 895,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

#Brzeg, ul. Małujowicka, 2 pokoje z balkonem, cicha i spokojna lokalizacja# -> Poszukujesz przestronnego mieszkania dla siebie jako singla? dla rodziny? a może pod inwestycję ? -> Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

303 810 zł32 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania? Komfort, jakość, funkcjonalność, której szukasz - to Piastowska 54. Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkania o powierzchniach od 31.33m2 do 73.71m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 800 zł39 m² 71,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 39.23 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą i własnym miejscem postojowym. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

332 915 zł61 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,53 m , położone w miejscowości Brzeg. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

388 305 zł86 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 86,29 m , położone w miejscowości Brzeg. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

240 874 zł42 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,53 m , położone w miejscowości Brzeg. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Brzeg,opolskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 50 m kwadratowych, po remoncie, które znajduje się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Brzechwy w Brzegu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

310 000 zł46 m² 6 781,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie o powierzchni ok.46 m2 usytuowane jest na 4 piętrze pięciokondygnacyjnego bloku z lat 80-tych. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

383 420 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem | 40,36 m | Piętro 1 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40,36 m , usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

297 635 zł31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym - 31,33 m - piętro 1 Lokalizacja: brzeg, ul. Piastowska 54 Powierzchnia całkowita: 31,33 m Piętro: 1 Wysokość pomieszczeń: 2,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Westerplatte,Brzeg

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!zarezerwowane! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 4. piętrze w spokojnej okolicy osiedla Westerplatte w Brzegu Opolskim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

420 000 zł44 m² 9 489,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie będzie idealne dla osób szukających przytulnego i spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 100 zł42 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia! Do wynajęcia komfortowe, nowe 2 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską w Brzegu. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,42m2, obejmujący salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

279 000 zł40 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Brzegu Gotowe do Zamieszkania! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Brzegu, położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy. Najważniejsze atuty: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

1 800 zł57 m² 31,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 10.06.2025r. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze w jednej z kamienicy w Brzegu. Nieruchomość o powierzchni 56,66m2, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzeg,opolskie

440 000 zł60 m² 7 311,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowocześnie oraz starannie urządzone wnętrze! Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych gotowa do natychmiastowego zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Brzeg,opolskie

377 600 zł47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle parkowe kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych położonych w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 800 zł39 m² 72,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38.79 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym bloku z windą i własnym miejscem postojowym. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Westerplatte,Brzeg

320 000 zł44 m² 7 294,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,87 m , położone w spokojnej okolicy Brzegu przy ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

340 000 zł68 m² 4 994,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży w okolicach centrum Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.68 m2, usytuowane jest na parterze trzypiętrowej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Brzeg,opolskie

300 000 zł52 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Rybackiej w Brzegu. Ta nieruchomość, oferowana przez Milton Grupa Nieruchomości, to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mleczna

Brzeg,opolskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32 M2 - 3 piętro przy ul. Mlecznej w Brzegu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone ( meble, aneks kuchenny, lodówko-zamrażarka, pralka,.