dowolna

Mieszkania pod klucz Brzeg - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

500 000 zł50,44 m² 9 912,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie nowe salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, spiżarka do zamieszkania, taras + ogrodek,cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 000 zł30,80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki, mieszczącego się w inwestycji Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 600 zł52,40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki, mieszczącego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 350 zł90,05 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg,opolskie

720 000 zł101,30 m² 7 107,60 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 101,30 m w centrum Brzegu styl, przestrzeń i komfort w jednym! To mieszkanie to połączenie nowoczesnego wykończenia, elegancji i domowego klimatu. Duża przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w miejscowości Brzeg przy ul. Armii Krajowej, na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w Brzegu przy ulicy ks. Makarskiego - bardzo dobra lokalizacja! Nieruchomość o powierzchni 60m/2 po generalnym remoncie składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Śródmieście,Brzeg

3 Mieszkania od 348 160 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:40,96 - 54,34 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań bardzo blisko centrum miasta. Kilka minut od inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne, supermarkety.

Szczegóły inwestycji

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

584 535 zł55,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Cześć, dzień dobry, janek z tej strony. Na sprzedaż eleganckie, świeżo wykończone mieszkanie w wysokim standardzie, zaprojektowane w stylu nowoczesnej klasyki. Wnętrze jest spójne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 160 zł40,96 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 720 zł54,34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,39 m² 7 884,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39 m, położone na 3. piętrze zadbanego bloku przy ul. Wolności w Brzegu. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł66,30 m² 6 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 896 zł68,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Nowego Apartamentu w świetnej Lokalizacji! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, zaprojektowanym z dbałością o każdy detal i położonym. Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,15 m² 5 802,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pomieszczeniem użytkowym(dającym możliwość prowadzenia działalności gosp.) w centrum Brzegu! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,15.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,14 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie wolne od 01.06.2026r. Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47.14 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Brzeg 3 pokoje | wysoki standard | 1 piętro | 50 m od Rynku Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu w ścisłym centrum tylko 50 m od Rynku. Stylowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,13 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46m2 Oferujemy do wynajęcia bardzo słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.13m2, położone w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 530 zł42,76 m² 8 875,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

biura nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań bardzo blisko centrum miasta. Kilka minut od inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

3 000 zł104,40 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament położony na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki w Brzegu. Mieszkanie jest wyremontowane, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54,69 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul. Monte Cassino w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 500 zł64,70 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania w stanie idealnym. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 47,10m2 w centrum miasta przy ulicy Rej w Brzegu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,09 m² 9 183,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje / 50.09m2 / 2 balkony / widok / gotowe do zamieszkania Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 50.09m2, położone na 4 piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł70,54 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam urządzony, gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, dwupoziomowy apartament o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 581 zł47,22 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty na Składowej 2a w Brzegu Darmowe konsultacje z ekspertem kredytowym Spacer po całej inwestycji - prezentacja dostępnych mieszkań i lokali usługowych Omówienie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,98 m² 5 454,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

NA sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 41,98 m , położone na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z: dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 700 zł50,20 m² 5 970,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Miasta Szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, zlokalizowane w samym centrum miasta (ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł142,50 m² 4 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.133 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się z kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł59,33 m² 6 994,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 59,33 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze, w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,55 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

464 784 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,52m ul. Piastowska 54 lok.02 PROWIZJA 0% PCC 0% Proponowane mieszkanie znajduje się na parterze kameralnej, nowo wybudowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Brzegu! Zostały ostatnie mieszkania w cenie 9400zł/m promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzeg,opolskie

570 000 zł92 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 92 m (plus piwnica 10 m ), położone na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne