dowolna

Luksusowe mieszkania Brzeg - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg,opolskie

720 000 zł101,30 m² 7 107,60 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 101,30 m w centrum Brzegu styl, przestrzeń i komfort w jednym! To mieszkanie to połączenie nowoczesnego wykończenia, elegancji i domowego klimatu. Duża przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w miejscowości Brzeg przy ul. Armii Krajowej, na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w Brzegu przy ulicy ks. Makarskiego - bardzo dobra lokalizacja! Nieruchomość o powierzchni 60m/2 po generalnym remoncie składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 54 m kw z aneksem kuchennym. na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest suche, słoneczne, rozkładowe północ- południe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 400 zł52,91 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 52.91 m , położone w nowym budownictwie, przy ul. Składowej 2a. Wszystko nowe, w pełni umeblowane i wyposażone wystarczy się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40,50 m² 7 901,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacjelokalizacja: ścisłe centrum Brzegu Piętro: 1 Układ: 2 osobne pokoje (nieprzechodnie) Ogrzewanie: miejskie Stan techniczny: bardzo dobry, nowa instalacja elektryczna Opis.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł66,30 m² 6 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł66,30 m² 6 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta sprzedaży 3-pokojowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu o powierzchni 66,30 m2 na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon (7,3 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Brzeg 3 pokoje | wysoki standard | 1 piętro | 50 m od Rynku Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu w ścisłym centrum tylko 50 m od Rynku. Stylowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo, winda, duży balkon! Ciekawa, niepowtarzalna oferta dostępna tylko w naszym biurze! Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem, umiejscowione w nowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

3 000 zł104,40 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament położony na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki w Brzegu. Mieszkanie jest wyremontowane, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł56,71 m² 42,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,71 m , położone w nowym budownictwie, przy ul. Składowej 2a. Wszystko nowe, w pełni umeblowane i wyposażone wystarczy się.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł41,64 m² 7 997,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania wydzielonego ze strychu, gruntownie wyremontowanego, w wysokim standardzie, do wprowadzenia. Lokal o powierzchni użytkowej 41,64m2 - salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,70 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania w stanie idealnym. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 47,10m2 w centrum miasta przy ulicy Rej w Brzegu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 830 zł44,05 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z ciszą Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z tarasem i przytulnym ogrodem o powierzchni 41,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł70,54 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam urządzony, gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, dwupoziomowy apartament o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł35,18 m² 8 158,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, które czeka na nowego właściciela. Kawalerka o powierzchni 35,18m2, znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł64,70 m² 9 659,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dla wymagających Klientów. Mieszkanie o powierzchni ok.65 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze budynku z lat 70-tych. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł131 m² 5 190,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży apartamentu o pow 130,6m2 położonego na parterze zabytkowej, wyremontowanej kamienicy. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z aneksem jadalnym, spiżarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

390 000 zł76 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Duża przestrzeń w sercu miasta zamieszkaj klimatycznie i komfortowo! Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 896 zł68,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Nowego Apartamentu w świetnej Lokalizacji! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, zaprojektowanym z dbałością o każdy detal i położonym. Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł142,50 m² 4 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.133 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się z kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł59,33 m² 6 994,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 59,33 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze, w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,60 m² 6 059,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z: - dużej kuchni, - dwóch pokoi, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł152 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament klasy premium - komfortowy - wyposażony - sauna - miejsce parkingowe - brzeg Do wynajęcia dwupoziomowy apartament w pełni wyposażony i komfortowy z widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł99,60 m² 6 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 99,6 m , usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Łokietka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. użytkowej 59m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz dużego balkonu, położone na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego z końca.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł34,63 m² 7 998,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania wydzielonego ze strychu, gruntownie wyremontowanego, w wysokim standardzie, do wprowadzenia. Lokal o powierzchni użytkowej 34,63m2 - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

3 000 zł43 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 43.42 m , położone na II piętrze w nowo wybudowanym budynku na jednym z osiedli w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 900 zł45 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego mieszkania w dobrej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 45,21 usytuowane jest na trzecim piętrze odrestaurowanej i docieplonej Kamienicy. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

1 300 zł35 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 usytuowane jest na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku. Składa się z dwóch pokoi - w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg,opolskie

560 000 zł59 m² 9 499,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,74 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal wykończony pod klucz, gotowy do wprowadzenia się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

245 000 zł32 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 31,50 m2 usytuowane jest na drugim piętrze kamienicy. Składa się z kuchni połączonej z przedpokojem i otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Brzeg,opolskie

1 300 zł41 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu jednopokojowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni ok.41 m2 usytuowane jest na drugim piętrze bloku z lat 60-tych, usytuowanego w Rynku. Składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

290 000 zł37 m² 7 850,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego. Lokal o powierzchni ok. 37 m2 usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

1 700 zł56 m² 30,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem Okazjonalny mieszkania na osiedlu południowym. Mieszkanie i powierzchni 56 m2 składa się z trzech oddzielnych pokoi - w tym jeden z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Brzeg

Brzeg,opolskie

430 000 zł55 m² 7 861,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży dwustronnego mieszkania z balkonem i ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 54,70 m2 usytuowane jest na parterze czterokondygnacyjnego budynku z 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

530 000 zł61 m² 8 753,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie 60,55m z balkonem i garażem w centrum Brzegu Lokalizacja: 1 piętro w bloku przy ul. Wolności w Brzegu W skład oferty wchodzą: - 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

340 000 zł52 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od zaraz w pełni urządzonym mieszkaniu! Wszystkie meble widoczne na zdjęciach pozostają w mieszkaniu, dzięki czemu możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

3 000 zł43 m² 69,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 43.46 m , położone na I piętrze w nowo wybudowanym budynku na jednym z osiedli w Brzegu.