dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Brzeg - Lista ogłoszeń

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

500 000 zł50,44 m² 9 912,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie nowe salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, spiżarka do zamieszkania, taras + ogrodek,cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w miejscowości Brzeg przy ul. Armii Krajowej, na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

430 000 zł60,70 m² 7 084,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny! Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53,50 m² 6 915,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Robotniczej 7 w sąsiedztwie pawilonu sm Zgoda. Na parterze budynku znajduje się apteka, obok sklep spożywczy i punkty usługowe, urzędy, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł57,60 m² 6 059,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z: - dużej kuchni, - dwóch pokoi, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł43,86 m² 5 357,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Brzegu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na parterze, co stanowi duże udogodnienie zarówno dla osób starszych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł66,01 m² 5 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,01 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej i cichej okolicy. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł57,16 m² 7 085,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł58,10 m² 5 989,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,10 m, położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Zamkowej w Brzegu. Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł54,10 m² 6 654,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka metrów od centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię około 54 m2 usytuowane na wysokim parterze w jedno piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł79 m² 5 430,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania na trzecim piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 79 m2 składa się z dwóch pokoi, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł88,70 m² 3 156,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 88,70 m2, składa się z: - osobnej kuchni, - trzech pokoi - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł70,97 m² 5 593,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia mieszkania : Przestronne 71 m . Kamienica: odnowiona, z zachowanym klimatem i duszą. Układ: osobna kuchnia, 2 duże, ustawne pokoje (z możliwością łatwego wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł72,24 m² 6 810,63 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł73,50 m² 6 693,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 168 zł55,75 m² 8 864 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 62,51 m mieści się w budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł67,83 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z: -salonu, -sypialni, -pokoju na piętrze -przedpokoju - łazienki z toaletą - schowka z piecem C.O.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł114,30 m² 3 149,61 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronność, cisza i wolność od comiesięcznych opłat 114 m w sercu miasta Szukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko domem, ale też bezpieczną przystanią dla domowego budżetu?.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł90,50 m² 6 497,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 90,5 m, na prestiżowej ulicy Piłsudskiego w Brzegu. Położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł66,30 m² 6 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł70,27 m² 6 788,10 zł/m²

 

 

 

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł46,13 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46m2 Oferujemy do wynajęcia bardzo słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.13m2, położone w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 800 zł49,10 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja mieszkaniowa verde park w Brzegu przy ul. Małujowickiej kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz bez prowizji biura! "verde park" to 96 nowych lokali mieszkalnych na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

3 000 zł104,40 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament położony na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki w Brzegu. Mieszkanie jest wyremontowane, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51,20 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Brzeg, ul. Starobrzeska Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Starobrzeskiej w Brzegu. Pod budynkiem przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80m2, zlokalizowany w Brzegu, stanowiący część zwartej pierzei z kamienicą. Najważniejsze atuty: - funkcjonalny, parterowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł87,90 m² 6 712,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, stylowo urządzonego, 3 - pokojowego mieszkania na parterze kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 87,90 m2, składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 236 zł57,29 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 62,01m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 581 zł47,22 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty na Składowej 2a w Brzegu Darmowe konsultacje z ekspertem kredytowym Spacer po całej inwestycji - prezentacja dostępnych mieszkań i lokali usługowych Omówienie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 815 zł44,69 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 50,53m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,98 m² 5 454,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

NA sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 41,98 m , położone na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z: dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł52,58 m² 5 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż. Mieszkanie w centrum Brzegu ul. Armii Krajowej. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do wszelakich udogodnień. W zasięgu wzroku są sklepy. 52,5 m | parter | parking za.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł61,63 m² 6 003,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu w doskonałej lokalizacji - idealne dla osób lubiących spokój, a jednocześnie szybki dostęp do centrum. Lokal znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł131 m² 5 190,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży apartamentu o pow 130,6m2 położonego na parterze zabytkowej, wyremontowanej kamienicy. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z aneksem jadalnym, spiżarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73,03 m² 8 202,11 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

390 000 zł76 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Duża przestrzeń w sercu miasta zamieszkaj klimatycznie i komfortowo! Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł58 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

299 700 zł50,20 m² 5 970,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Miasta Szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, zlokalizowane w samym centrum miasta (ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł142,50 m² 4 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.133 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się z kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł127,43 m² 5 218,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij