dowolna

Mieszkania nad rzeką Brzeg - Na sprzedaż i na wynajem

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szpitalna

Brzeg,opolskie

65 000 zł39 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Do sprzedania jest 5 mieszkań w Brzegu przy ul. Szpitalnej i lokal użytkowy na samym dole z możliwością przekształcenia na mieszkanie Mieszkania do generalnego remontu Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Brzeg,opolskie

200 000 zł55 m² 3 642,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 54,90 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni użytkowej 7,70 m2. Mieszkanie położone jest w Brzegu przy ul. Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Brzeg,opolskie

190 000 zł76 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie własnościowe, 3-pokojowe, pow. 69 m , usytuowane na 2 piętrze, wspólnota mieszkaniowa. Mieszkanie znajduje się w Brzegu przy ul. Zamkowej. Bardzo dobra lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pierwszej Brygady

Brzeg,opolskie

115 000 zł64 m² 1 796,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie woj. opolskie Brzeg, ul.1 Brygady 5m3 tel.   Powierzchnia mieszkania 64,3 mkw. Bardzo ciepłe, przytulne mieszkanie na 2 piętrze i poddaszu, dwupoziomowe - ma na dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Brzeg,opolskie

165 000 zł69 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż ciekawe mieszkanie 69 m2,3 pokojowe, ciemna kuchnia (możliwość wydzielenia kuchni z oknem), pokoje duże i przestronne, po częściowym remoncie.Wymienione okna, drzwi. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Błonie

Brzeg,opolskie

135 000 zł33 m² 4 063,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Marina Park to nowoczesne lokale mieszkalne o podwyższonym standardzie położone w malowniczej i doskonałej lokalizacji tj. 2 min. spacerem od ścisłego centrum miasta Brzeg. Marina Park to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Brzeg,opolskie

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Brzegu na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym. 2 duże pokoje z aneksem kuchennym, świeżo wyremontowaną łazienką z wc i balkonem. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Brzeg,opolskie

700 zł72 m² 9,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3- pokojowe do wynajęcia od zaraz, wysoki parter, słoneczne, duża kuchnia, kominek typu koza, zadbane i w pełni wyposażone, ogrzewanie gazowe. Bezproblemowi sąsiedzi, blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Brzeg,opolskie

119 000 zł49 m² 2 447,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Brzegu o powierzchni użytkowej 48,6 m2 oraz powierzchni całkowitej 52,4 m2, zlokalizowane w samym centrum miasta w otoczeniu pięknych kamienic. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemi Tarnowskiej

Brzeg,opolskie

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow.36m2 w Brzegu przy ulicy Ziemi Tarnowskiej. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze i składa się z: 2 pokoje, przedpokój, kuchnia,łazienka z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Brzeg,opolskie

205 000 zł62 m² 3 295,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,2 m2 w ścisłym centrum Brzegu, przy ul. Zamkowej. Mieszkanie w kamienicy z lat 60 na parterze, w dobrym/bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Brzeg,opolskie

149 000 zł58 m² 2 568,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Brzegu o powierzchni 58 m2, zlokalizowane w samym centrum miasta w otoczeniu pięknych kamienic. Okolica bardzo zielona i, mimo centralnej lokalizacji, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

170 000 zł140 m² 1 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

mieszkanie jest calkowicie bezczynszowe do mieszkania przynalezy garaz piwnica mieszkanie z weranda oszklona dl 15metrow na 2.5metra spokojna okolica sklep pod domem wysokosc mieszkania 3.6 centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Brzeg,opolskie

77 000 zł39 m² 1 974,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 39 m z dużym pokojem oddzielna jasna kuchnia i oddzielna łazienką z ubikacją.Mieszkanie usytuowane na parterze w starszym budownictwie.Nowe okna,centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzierżonia

Brzeg,opolskie

150 000 zł44 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie w centrum Brzegu przy ulicy Dzierżonia. Powierzchnia mieszkania liczy 44m2 i składa się z 2 pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Koszary

Brzeg,opolskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 49m2 z łazienką, kuchnią i przydzielonym pomieszczeniem gospodarczym 5,1m2. Mieszkanie po remoncie (nowe okna, ogrzewanie, łazienka). Mieszkanie idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

285 000 zł127 m² 2 244,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne 4-pokojowe mieszkanie własnościowe w Brzegu, o powierzchni 127 m2. Umieszczone jest na I piętrze w 4 piętrowej kamienicy, blisko centrum miasta. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy o powierzchni 63.50 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki oraz dwóch przedpokoi.Kuchnia jest w zabudowie.Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Brzeg,opolskie

90 000 zł51 m² 1 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe , ogrzewanie gazowe + piec kaflowy zabytek. Mieszkanie słoneczne , wszystkie okna od ulicy. Mieszkanie do odświeżenia, okna do wymiany. Telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Brzeg,opolskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z pełnym wyposażeniem lodóka, pralka, nowa zmywarka. Kominek. Klimat mieszkania bardzo spokojny i ciepły. Wyremontowane : tapety , gładzie, zabudowa kuchenna (piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Brzeg,opolskie

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 47 m2, iiip w Brzegu na ul.Rybackiej, rozkładowe z balkonem.Stolarka okienna drewniana po wymianie. W pokojach na podłogach panele, przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Brzeg,opolskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 45,80 m2. po kapitalnym remoncie w 2009r. 2 pokoje i salon z Aneksem kuchennym. instalacja i rury nowe. Łazienka: kafelki, kabina prysznicowa. Przedpokój i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oławska

Brzeg,opolskie

700 zł64 m² 10,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Brzegu do lipca 2010r. Mieszkanie jest przestronne i wyremontowane. Kamienicę otacza park, do centrum 200 metrów, w pobliżu , szkoła! Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Brzegu na ul. Jagiełły o powierzchni 56m2. Mieszkanie na parterze, 3-pokojowe, ustawne, jasne. Oddzielna, widna kuchnia. W łazience znajduje się wanna. WC osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie dwu poziomowe w centrum miasta,50m do Rynku 2/3 pietro w cichej i spokojnej dzielnicy.Budynek wybudowany w 1960r. trzy kondygnacyjny.Wejście główne do budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Brzeg,opolskie

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do uzgodnienie. Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

230 000 zł80 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

witam mam do sprzedania mieszkanie o bardzo dobrej lokalizacji.obok targowiska,szkoły,przychodnia lekarska w pięknej kamienicy 5-rodzinnej,klatka schodowa po remoncie,domofon.miłe sąsiedztwo,nie.