dowolna

Mieszkania w centrum Brzeg - Oferty sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

269 000 zł64 m² 4 223,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży wygodne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,69m2 usytuowane na parterze w jednym z budynków w Brzegu. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

155 000 zł61 m² 2 524,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m2 usytuowane jest na 3 piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

195 000 zł73 m² 2 656,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży atrakcyjnego mieszkania w okolicach centrum miasta. Lokal o powierzchni 73,40 m2 składa się z 3 oddzielnych pokoi, z dużego pokoju wyjście na balkon, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Brzeg,opolskie

157 000 zł65 m² 2 422,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal o powierzchni 64,8 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku z lat 60-tych. Składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

248 000 zł122 m² 2 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w okolicach centrum miasta. Lokal o powierzchni 122 m2, usytuowany jest na 1 piętrze. Składa się z 4 pokoi, dużej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

135 300 zł41 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe, bezczynszowe mieszkania W kamienicy po kapitalnym remoncie! Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem na I piętrze, w centrum miasta. Lokal o powierzchni 40,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Brzeg,opolskie

140 000 zł46 m² 3 070,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 49,37 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się z 2 niezależnych pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

145 000 zł58 m² 2 495,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzdaży 3 pokojowego mieszkania w okolicach centrum. Lokal o powierzchni 58,10 m2 usytuowany jest na 2 piętrze zadbanej kamienicy. Składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

150 000 zł63 m² 2 392,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w oklicach centrum. Mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2, usytuowane jest na 2 piętrze niskiej kamienicy. Składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

115 000 zł37 m² 3 149,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w centrum Brzegu. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok. 37 m2 usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

222 000 zł72 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, do zamiany/sprzedaży oferuje mieszkanie blisko centrum (ul Łokietka) Brzegu o powierzchni 72 m2. Oczywiście z dopłatą. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Błonie

Brzeg,opolskie

135 000 zł33 m² 4 063,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Marina Park to nowoczesne lokale mieszkalne o podwyższonym standardzie położone w malowniczej i doskonałej lokalizacji tj. 2 min. spacerem od ścisłego centrum miasta Brzeg. Marina Park to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Brzeg,opolskie

190 000 zł99 m² 1 913,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w centrum miasta. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki z wc oraz dużego przedpkoju i częściowo zabudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myczkowskiego

Brzeg,opolskie

299 000 zł76 m² 3 935,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzy pokojowe, bezczynszowe mieszkanie z miejscem parkingowym, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni ok. 76 m2 usytuowane jest na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

135 000 zł63 m² 2 141,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania w centrum miasta. 2 poziomowe mieszkanie w sąsiedctwie miejskiego ratusza. Lokal o powierzchni 63 m2 składa się z kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 000 zł81 m² 12,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu bezczynszowego mieszkania w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 73 m2, usytuowane jest na 3 piętrze kamienicy po kapitalnym remoncie. Składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

135 000 zł50 m² 2 716,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w centrum Brzegu. Mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Składa się z 2 oddzielnych pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

75 000 zł42 m² 1 768,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży kawalerki w okolicach centrum. Lokal o powierzchni ok. 42 m2 usytuowany jest na 2 piętrze odremontowanej kamienicy. Składa się z 1 pokoju, przedpokoju, kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

165 000 zł66 m² 2 501,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży pięknego mieszkania w kamienicy z oddzielnym wejściem, w okolicach centrum. Mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, usytuowane na parterze 3 kondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

145 000 zł42 m² 3 452,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 1969 r. Składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łokietka

Brzeg,opolskie

187 000 zł66 m² 2 826,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania z balkonem w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2 usytuowane jest na 1 piętrze bloku z lat osiemdziesiatych. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

185 000 zł71 m² 2 623,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Brzegu. Lokal o powierzchni ok. 71 m2, usytuowany jest na 4 piętrze budynku z 1997 r. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

113 000 zł34 m² 3 298,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w okolicach centrum Brzegu. Mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 usytuowane jest na 1 pietrze pięciokondygnacyjnego bloku. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzierżonia

Brzeg,opolskie

950 zł75 m² 12,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie własnościowe w centrum miasta 75 m2, 2 pokoje kuchnia, łazienka, duży przedpokój. Częściowo umeblowane, odświeżone, do zamieszkania od zaraz.Ogrzewanie etażowe-gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Kotwic

Brzeg,opolskie

55 000 zł44 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w okolicach centrum. Lokal o powierzchni ok. 44 m2, usytuowany jest na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy. Składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mossora

Brzeg,opolskie

205 000 zł66 m² 3 106,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle Mossora to kompleks trzech nowoczesnych budynków położonych tuż obok centrum Brzegu. Ta doskonała lokalizacja łączy w sobie możliwość szybkiego dotarcia do dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Południowym. Mieszkanie o powierzchni ok. 54 m2 usytuowane jest na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

119 000 zł45 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w okolicach centrum. Mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 usytuowane jest na 4 piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

125 000 zł80 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie centrum Brzegu - główna arteria miasta. Nieruchomość o powierzchni 80 m2 usytuowana jest na 1 piętrze i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji dla biura! Do sprzedania komfortowe dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze o powierzchni 120 m2. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

139 000 zł84 m² 1 654,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

dla biura Przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m2 usytuowane blisko centrum Brzegu, przy głównej ulicy. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w kamienicy. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

dla biura. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w centrum Brzegu, ale w zacisznym miejscu (poza strefą płatnego parkowania). Lokal mieszkalny jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

98 090 zł34 m² 2 922,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dla biura. Mieszkanie bezczynszowe własnościowe z oddzielną księgą wieczystą w stanie deweloperskim o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

182 000 zł114 m² 1 596,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie centrum Brzegu - główna arteria miasta. Nieruchomość o powierzchni 114 m2 usytuowana jest na 2 piętrze i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

129 000 zł45 m² 2 860,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dla biura. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,10 m2 posadowione na wysokim parterze w budynku z lat 60. w Brzegu. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi (13 m2 i 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

216 300 zł72 m² 3 004,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie bezczynszowe własnościowe z oddzielną księgą wieczystą w stanie deweloperskim o powierzchni 72 m2, zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w centrum Brzegu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzeg

Brzeg,opolskie

99 000 zł46 m² 2 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. dla biura. Mieszkanie własnościowe zlokalizowane w centrum Brzegu o powierzchni 46,1 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

116 800 zł38 m² 3 073,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dla biura. Mieszkanie bezczynszowe własnościowe z oddzielną księgą wieczystą w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m2, zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w centrum Brzegu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

98 090 zł34 m² 2 885 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dla biura. Mieszkanie bezczynszowe własnościowe z oddzielną księgą wieczystą w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m2, zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w centrum Brzegu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

119 000 zł45 m² 2 644,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na jednym z osiedli blisko centrum w Brzegu. Lokal mieszkalny o powierzchni 44,64 m2 usytuowany na 4 piętrze, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

174 000 zł89 m² 1 961,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mieszkanie o powierzchni 88,71 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy blisko centrum Brzegu i w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Piastów Śląskich. Lokal mieszkalny składa się.