dowolna

Mieszkania z aneksem Brzeg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 918 zł57,66 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania z widokiem na Odrę bezpieczeństwo, wygoda i wyjątkowa lokalizacja! Komórka lokatorska oraz parking w cenie! Wszystkie lokale są funkcjonalne, jasne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Brzegu, przy ul. Dzierżonia, w zabytkowym budynku po remoncie kapitalnym w 2011roku. Lokal o pow. użytkowej 52m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 800 zł49,10 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja mieszkaniowa verde park w Brzegu przy ul. Małujowickiej kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz bez prowizji biura! "verde park" to 96 nowych lokali mieszkalnych na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

3 000 zł104,40 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament położony na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki w Brzegu. Mieszkanie jest wyremontowane, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię użytkową.

 

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54,69 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul. Monte Cassino w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł56,71 m² 42,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,71 m , położone w nowym budownictwie, przy ul. Składowej 2a. Wszystko nowe, w pełni umeblowane i wyposażone wystarczy się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,70 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania w stanie idealnym. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80m2, zlokalizowany w Brzegu, stanowiący część zwartej pierzei z kamienicą. Najważniejsze atuty: - funkcjonalny, parterowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 900 zł38,98 m² 9 232,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł87,90 m² 6 712,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, stylowo urządzonego, 3 - pokojowego mieszkania na parterze kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 87,90 m2, składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 500 zł38,98 m² 9 094,41 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 236 zł57,29 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 62,01m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 830 zł44,05 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z ciszą Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z tarasem i przytulnym ogrodem o powierzchni 41,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł70,54 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam urządzony, gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, dwupoziomowy apartament o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Brzeg,opolskie

322 676 zł37,23 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 581 zł47,22 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty na Składowej 2a w Brzegu Darmowe konsultacje z ekspertem kredytowym Spacer po całej inwestycji - prezentacja dostępnych mieszkań i lokali usługowych Omówienie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 815 zł44,69 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 50,53m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł37,87 m² 8 951,68 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 800 zł41,52 m² 9 075,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-