dowolna

Mieszkania w centrum Brzeg - Oferty sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Rynek pierwotny

379 530 zł42,76 m² 8 875,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

biura nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań bardzo blisko centrum miasta. Kilka minut od inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Brzeg,opolskie

327 690 zł37,23 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Brzegu, przy ul. Dzierżonia, w zabytkowym budynku po remoncie kapitalnym w 2011roku. Lokal o pow. użytkowej 52m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 961 zł54,35 m² 7 358,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 54,35 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 47,10m2 w centrum miasta przy ulicy Rej w Brzegu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł87,90 m² 6 712,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, stylowo urządzonego, 3 - pokojowego mieszkania na parterze kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 87,90 m2, składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 830 zł44,05 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z ciszą Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z tarasem i przytulnym ogrodem o powierzchni 41,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł70,54 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam urządzony, gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, dwupoziomowy apartament o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Brzeg,opolskie

322 676 zł37,23 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 500 zł72,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 72,20 mieszczący się na 1 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł35,18 m² 8 158,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, które czeka na nowego właściciela. Kawalerka o powierzchni 35,18m2, znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Brzegu, przy ul. Staromiejskiej, w zabytkowym budynku po remoncie dachu i elewacji. Lokal o pow. użytkowej 51,99m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na 3. piętrze w ocieplonym bloku z odnowioną elewacją, w samym centrum Brzegu przy ul. Reja. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł52,58 m² 5 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż. Mieszkanie w centrum Brzegu ul. Armii Krajowej. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do wszelakich udogodnień. W zasięgu wzroku są sklepy. 52,5 m | parter | parking za.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł61,63 m² 6 003,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu w doskonałej lokalizacji - idealne dla osób lubiących spokój, a jednocześnie szybki dostęp do centrum. Lokal znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127,21 m² 5 345,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w Brzegu przy ul. Armii Krajowej. Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja - w centrum miasta. W pobliżu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73,03 m² 8 202,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

390 000 zł76 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Duża przestrzeń w sercu miasta zamieszkaj klimatycznie i komfortowo! Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł64,10 m² 4 165,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Brzegu przy ul. Ofiar Katynia. Lokal ma powierzchnię 64,1 m i składa się z: - dwóch ustawnych pokoi, - osobnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

299 700 zł50,20 m² 5 970,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Miasta Szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, zlokalizowane w samym centrum miasta (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł127,43 m² 5 218,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,55 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 500 zł96,18 m² 5 754,83 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł58,70 m² 4 071,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w kamienicy na trzecim piętrze w miejscowości Brzeg. Mieszkanie o łącznej powierzchni 58,70m2, w skład którego wchodzi salon, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 500 zł98,35 m² 5 627,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,60 m² 6 059,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 57,60 m2. Nieruchomość położona jest na 2-piętrze z 4 pięter w budynku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Trzech Kotwic

Brzeg,opolskie

370 000 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 2- pokojowy apartament Premium o powierzchni 46,25 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji która liczy 61 mieszkań oraz dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Trzech Kotwic

Brzeg,opolskie

469 260 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 2- pokojowy apartament Premium o powierzchni 59,40 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji która liczy 61 mieszkań oraz dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Trzech Kotwic

Brzeg,opolskie

506 785 zł64 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3- pokojowy apartament Premium o powierzchni 64,15 mieszczący się na 4 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji która liczy 61 mieszkań oraz dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Stare Miasto,Brzeg

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, ciepłe, dwupokojowe, po generalnym remoncie. Wymieniona cała stolarka drzwiowa, instalacja elektryczna. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

464 784 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,52m ul. Piastowska 54 lok.02 PROWIZJA 0% PCC 0% Proponowane mieszkanie znajduje się na parterze kameralnej, nowo wybudowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłkowa

Brzeg,opolskie

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, rozkładowego mieszkania na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Brzeg

Śródmieście,Brzeg

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie | premium | kawalerka | nowy budynek | cisza | 25 min do Wrocławia | 20 min do Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Brzegu! Zostały ostatnie mieszkania w cenie 9400zł/m promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzeg,opolskie

396 800 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w stanie deweloperskim! W ofercie dostępne są 2- i 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 50 m do 58 m . Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

510 210 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia: profesjonalną wizualizację wnętrza pomoc w doborze materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Brzeg

Śródmieście,Brzeg