dowolna

Mieszkania w centrum Brzeg - Oferty sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Brzeg,opolskie

288 000 zł52 m² 5 485,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,5 m, położone na parterze budynku przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Stare Miasto,Brzeg

440 000 zł74 m² 5 936,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Brzegu. Mieszkanie o powierzchni 74.12m2 usytuowane jest w kamienicy na II piętrze. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Brzeg,opolskie

477 000 zł69 m² 6 872,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

300 000 zł37 m² 8 086,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta. Lokal jest bardzo ciepły i słoneczny dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

464 784 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia: profesjonalną wizualizację wnętrza pomoc w doborze materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie czekaj! Umów się na prezentacje! promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia: profesjonalną wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

512 910 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

630 000 zł83 m² 7 565,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego, 4- pokojowego mieszkania w Brzegu. Dwupoziomowy lokal o powierzchni 83,27 m2 położony jest na dwóch kondygnacjach. Na dolnym mieści się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

600 424 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

511 740 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

464 784 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzeg,opolskie

250 000 zł75 m² 3 337,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,90 m , z dodatkową piwnicą 15,40 m oraz komórką 1 m . To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakonnic

Brzeg,opolskie

320 000 zł55 m² 5 766,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą Brzeg, ul. Zakonnic Jasne i funkcjonalne mieszkanie o komfortowym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Brzegu! Zostały ostatnie mieszkania w tak atrakcyjnej cenie 9400zł/m promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

463 000 zł61 m² 7 553,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego, 3- pokojowego mieszkania w Brzegu. Lokal o powierzchni 61,30 m2, składa się z: - osobnej kuchni, - trzech ustawnych pokoi, w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

378 444 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Centrum Brzegu 2-pokojowe mieszkanie 40,26m - ul. Piastowska 54 promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Brzeg

Śródmieście,Brzeg

319 200 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle | premium | 2 pok | balkon | nowy budynek | cisza | 25 min do Wrocławia | 20 min do Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

378 444 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Brzeg

Śródmieście,Brzeg

612 340 zł90 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie | premium | 4 pok. | balkon | nowy budynek | cisza | 25 min do Wrocławia | 20 min do Opola | Brzeg Zapraszam do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

245 000 zł44 m² 5 505,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcamy Państwa do zakupu przytulnego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Brzegu z widokiem na brzeski Ratusz! Mieszkanie posiada powierzchnie użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

378 444 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Centrum Brzegu 2-pokojowe mieszkanie 40,26m - ul. Piastowska 54 Klient nie płaci prowizji! bez pcc Nie czekaj - zostały ostatnie takie mieszkania! Układ pomieszczeń Salon z aneksem kuchennym (19,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Brzeg

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rusza inwestycja deweloperska w centrum Brzegu! Zostały ostatnie mieszkania w tak atrakcyjnej cenie 9400zł/m 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,89m z balkonem 4,34m ul. Piastowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Brzeg, blisko centrum - 40 m | 3 piętro | kamienica Szukasz przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 300 zł40 m² 32,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - centrum - I piętro - 2 pokoje - Brzeg Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 39.90m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

2 500 zł54 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 3 - pokojowe mieszkanie przy parku w Brzegu Oferujemy Państwu przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze o powierzchni użytkowej 53.75m2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

511 740 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Predstawiam mieszkanie Z antresolą 56,86m W centrum brzegu /ul. Piastowska 54/ Stan deweloperski z możliwością stanu pod klucz na preferencyjnych warunkach 0% pcc 0% prowizji Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

378 444 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rusza inwestycja deweloperska w centrum Brzegu! Zostały ostatnie mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie 9400zł/m 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,26m z balkonem 13,75m ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

415 000 zł61 m² 6 843,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie słoneczne, rozkładowe (północ-południe) W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - wc (osobne) - przedpokój - balkon - piwnica (przynależna) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

512 910 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem i antresolą! 56,99 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,99 m (w tym antresola -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

510 210 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I antresolą - centrum brzegu 56,69m - Brzeg, ul. Piastowska 54 - Stan deweloperski ani pcc! Nowoczesna przestrzeń, światło i wysokość - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

600 424 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brzeg! Zamieszkaj komfortowo - przestronne mieszkanie, antresola i taras 68,23m - Brzeg, ul. Piastowska 54 - Stan deweloperski cena: 8800zł / m - 600 424zł całość 0% prowizji 0% pcc Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

464 784 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie ul.Piastowska 54 Brzeg 50,52 m | ul. Piastowska 54 | stan deweloperski Stan pod klucz na preferencyjnych warunkach - więcej informacji u dewelopera. 0% pcc Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Brzeg

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Centrum Brzegu 3-pokojowe mieszkanie 42,89m - ul. Piastowska 54 Klient nie płaci prowizji! bez pcc Nie czekaj - zostały ostatnie mieszkania! Układ pomieszczeń Salon z aneksem kuchennym (14,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

530 000 zł61 m² 8 753,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie 60,55m z balkonem i garażem w centrum Brzegu Lokalizacja: 1 piętro w bloku przy ul. Wolności w Brzegu W skład oferty wchodzą: - 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

220 000 zł34 m² 6 495,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z osiedli w Brzegu. Nieruchomość o powierzchni 33,87 m2 zajduje się na trzecim piętrze bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

265 000 zł42 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, brzeg ul. Kościuszki. Jasne i zadbane mieszkanie położone na 1. piętrze w spokojnej części Brzegu, niedaleko centrum handlowego. Układ pomieszczeń: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

360 000 zł48 m² 7 493,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie do zamieszkania z własnym miejscem postojowym! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Brzegu położone na II piętrze, składające się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zamkowy

Brzeg,opolskie

299 000 zł66 m² 4 550,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Wyłącznie u Nas Mieszkanie w zabytkowej kamienicy centrum Brzegu, ul. Plac Zamkowy Proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Śródmieście,Brzeg

255 000 zł64 m² 3 996,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| brzeg, okolice Opola i Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7 oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Gorąco Państwu polecam na.

Szczegóły ogłoszenia