dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Brzeg

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brzeg

Brzeg,opolskie

499 000 zł70,50 m² 7 078,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:185 m²

Teraz jest idealny moment, aby podjąć decyzję. Zostały już ostatnie 2 domy W stanie deweloperskim na osiedlu - domy nr 5/1, 5/2. Zielona Lubsza to nowoczesne osiedle eko domów i lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 600 zł52,40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki, mieszczącego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 650 zł48,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 400 zł43,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Brzeg

Brzeg,opolskie

589 000 zł76 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kompaktowy parterowy dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej o powierzchni 76 m2 wraz z prywatnym ogrodem na zorganizowanym osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brzeg

Brzeg,opolskie

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, kompaktowy domek o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie Brzegu. Dom pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,49 m² 8 271,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością zapraszamy na naszą nową inwestycję mieszkaniową, która jest połączeniem nowoczesności i uroków spokojnej okolicy. Położona przy ulicy Malinowej w Brzegu, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł90 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dom W zabudowie bliźniak Z przyjemnością zapraszamy na naszą nową inwestycję mieszkaniową, która jest połączeniem nowoczesności i uroków spokojnej okolicy. Położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,44 m² 9 912,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie nowe salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, spiżarka do zamieszkania, taras + ogrodek,cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Brzeg

Brzeg,opolskie

995 000 zł185,14 m² 5 374,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

0% prowizji od Kupującego! = Na sprzedaż segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 185,15 m , idealny dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²280 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal handlowo-usługowy 280 m | Centrum Brzegu | Duże witryny Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 280 m , zlokalizowany w samym centrum Brzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²600 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 600 m , położony na pierwszym piętrze budynku. To miejsce daje ogromne możliwości aranżacyjne i sprawdzi się w wielu.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²16 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podnajmę biuro. Oferta wynajmu pomieszczenia biurowego w lokalu usługowym. W cenie ujęto: -ogrzewanie -prąd -internet -odstępne -wodę Do użytku wspólnego: toaleta aneks kuchenny Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg,opolskie

720 000 zł101,30 m² 7 107,60 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 101,30 m w centrum Brzegu styl, przestrzeń i komfort w jednym! To mieszkanie to połączenie nowoczesnego wykończenia, elegancji i domowego klimatu. Duża przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w miejscowości Brzeg przy ul. Armii Krajowej, na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w Brzegu przy ulicy ks. Makarskiego - bardzo dobra lokalizacja! Nieruchomość o powierzchni 60m/2 po generalnym remoncie składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł51,30 m² 5 750,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Mieszkanie jasne,słoneczne, dwustronne ekspozycja wschód -zachód. Doskonała lokalizacja. Drugie piętro w bloku przy ul. Rynek. Powierzchnia 51m -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160,71 m² 8 082,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! Bez prowizji! dom premium | 160 m | wysoki standard | świetna lokalizacja | Brzeg Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg,opolskie

2 300 000 zł650 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 016 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości o charakterze produkcyjno-usługowym położonej na Skarbimierzu-Osiedle w strefie przemysłowej, w sąsiedztwie tacy inwestorzy jak Mondelez Polska, donaldson.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,30 m² 8 069,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania po gruntownym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 66,30 m2 usytuowane jest na drugim piętrze bloku z lat dwutysięcznych. Składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg,opolskie

19 000 zł725 m² 26,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 215 m²

Oferta wynajmu Hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ok. 725m2 łącznie z utwardzonym i ogrodzonym placem 1600m2. Hala ocieplona i ogrzewana generatorem ciepła z własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brzeg

Brzeg,opolskie

669 000 zł88,28 m² 7 578,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie posiadamy 8 kompaktowych domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni 88,28 m2 wraz z prywatnym ogrodem na zorganizowanym osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

350 000 zł70,90 m² 4 936,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Uwaga! promocja W maju nowa cena. Mieszkanie 61,90 m2 2 pokoje kuchnia łazienka i przedpokój oraz piwnica 9m2. Również 2 strychy dla mieszkańców. Okna pcv ogrzewanie miejskie, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł35,18 m² 8 158,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, które czeka na nowego właściciela. Kawalerka o powierzchni 35,18m2, znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 173 m² 736,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w centrum miasta: - wśród zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, - w otoczeniu budynków użyteczności publicznej, - z parkingiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 918 zł57,66 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania z widokiem na Odrę bezpieczeństwo, wygoda i wyjątkowa lokalizacja! Komórka lokatorska oraz parking w cenie! Wszystkie lokale są funkcjonalne, jasne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

207 900 zł77,30 m² 2 689,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

/Kamienica, 77 m2, duże pomieszczenia, własna aranżacja, niska cena/ > poszukujesz dużego mieszkania w niskiej cenie ? > nie boisz się remontów lub sam je robisz? > masz dość ofert po 10 tys./m2?.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 54 m kw z aneksem kuchennym. na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest suche, słoneczne, rozkładowe północ- południe.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Brzeg

Brzeg,opolskie

245 000 zł94,20 m² 2 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w centrum miasta. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62,82 m² 3 979,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 62,82m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,57 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54,57 m , położone na parterze przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127,21 m² 5 345,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w Brzegu przy ul. Armii Krajowej. Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja - w centrum miasta. W pobliżu jest.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, garderoba,kuchnia, łazienka, przedpokój, wc. Instalacja elektryczna , hydrauliczna i piony wymienione. Centralne etażowe. Do lekkiego remontu według uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł70,27 m² 6 788,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Brzeg

Brzeg,opolskie

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny ok. 150m2 w ścisłym centrum Brzegu! Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni ok. 150m2 zlokalizowany w samym sercu miasta - w miejscu o dużym ruchu pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53,50 m² 6 915,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Robotniczej 7 w sąsiedztwie pawilonu sm Zgoda. Na parterze budynku znajduje się apteka, obok sklep spożywczy i punkty usługowe, urzędy, a w.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²65 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy usytuowany w centrum Brzegu. Lokal składa się z 3 pomieszczeń : sali sprzedaży ok 46m2, magazynu 16m2 i pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł200 m² 47 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja Z historią I potencjałem. Przejmij kultową Restaurację Brzeska w Brzegu. Działająca od 1997 roku to ponad 28 lat nieprzerwanej tradycji i wieloletnie zaufanie lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł568,73 m² 1 422,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:911 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż budynek z potencjałem inwestycyjnym Brzeg Opolski, ul. 1 maja 1. Podana cena 890 000 zł jest ceną netto i nie zawiera podatku vat. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Idealna Przestrzeń dla Twojej Logistyki! Hala Magazynowa 300 m z Ogrodzonym Placem 17,86 ar w Centrum Brzegu! Szukasz funkcjonalnej i bezpiecznej przestrzeni magazynowej z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

17,14 zł/m²700 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy? Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 700 m z antresolą, zlokalizowany w ścisłym centrum Brzegu (woj. opolskie).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg,opolskie

2 550 000 zł3 200 m² 796,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości handlowo-usługowej - Działki guntu obszaru ok. 10 arów zabudowanej pięciokondygnacyjnym poprzemysłowym budynkiem o pow. użytkowej ok. 2850m2. Powierzchnia budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 900 zł38,98 m² 9 232,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.