dowolna

Nieruchomości Brzeg - Oferty wynajmu nieruchomości

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

21,43 zł/m²280 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal handlowo-usługowy 280 m | Centrum Brzegu | Duże witryny Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 280 m , zlokalizowany w samym centrum Brzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²600 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 600 m , położony na pierwszym piętrze budynku. To miejsce daje ogromne możliwości aranżacyjne i sprawdzi się w wielu.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²16 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podnajmę biuro. Oferta wynajmu pomieszczenia biurowego w lokalu usługowym. W cenie ujęto: -ogrzewanie -prąd -internet -odstępne -wodę Do użytku wspólnego: toaleta aneks kuchenny Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w miejscowości Brzeg przy ul. Armii Krajowej, na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

19 000 zł725 m² 26,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 215 m²

Oferta wynajmu Hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ok. 725m2 łącznie z utwardzonym i ogrodzonym placem 1600m2. Hala ocieplona i ogrzewana generatorem ciepła z własnej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł3 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 852 m²

Oferta wynajmu budynków produkcyjnych 1-2 kondygnacyjnych łącznie o pow. użytkowej ok. 3000m2, w tym hale o pow. użytkowej ok. 1500m2. Całość położona na wygrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,55 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²65 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy usytuowany w centrum Brzegu. Lokal składa się z 3 pomieszczeń : sali sprzedaży ok 46m2, magazynu 16m2 i pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

24,29 zł/m²350 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni użytkowych położonych w budynku handlowym przy ul. Trzech Kotwic w Brzegu. Oferta dotyczy powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²343,73 m² 10 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Adres: ul. Piastowska 7, brzeg Powierzchnia użytkowa: 343,73 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 313/1, 313/2, 313/3 o pow. 1 638 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²105,26 m² 2 105 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczeń biurowych o powierzchni 105,26 m2 w zmodernizowanym budynku dworca w Brzegu. 3.

Szczegóły ogłoszenia

10,64 zł/m²470 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia parteru budynku magazynowo - biurowego wraz z terenem działki nr 847/1 am 5 o powierzchni 416,06.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,70 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania w stanie idealnym. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,14 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie wolne od 01.06.2026r. Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47.14 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Piastowska 7, brzeg Powierzchnia użytkowa: 668,90 m2 Liczba pomieszczeń: 18 Grunt: dz. ewid. nr 313/1, 313/2, 313/3 o pow. 1 638 m2 Cena: 35,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

85,35 zł/m²29,29 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - parter, dobra lokalizacja! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 29.29m2, położony na parterze w centrum miasta w Brzegu, w dobrej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł67,83 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z: -salonu, -sypialni, -pokoju na piętrze -przedpokoju - łazienki z toaletą - schowka z piecem C.O.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 426 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku magazynowego o powierzchni 1426 m2 przy ul. Towarowej w Brzegu Budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

25,01 zł/m²49,98 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczeń biurowych o powierzchni 49,98 m2 w zmodernizowanym budynku dworca w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

68,64 zł/m²18,21 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - parter, dobra lokalizacja! Do wynajęcia niewielki lokal o powierzchni 18.21m2, położony na parterze w centrum miasta w Brzegu, w dobrej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

15,12 zł/m²727,42 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajem Lokalu handlowego o pow. 727m2 położonego w Brzegu przy ul. Trzech Kotwic. Dostęp do lokalu z poziomu parkingu, znakomita lokalizacja - główne ulice miasta, w pobliżu dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²330 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 330 m2, położony przy ul. Robotniczej w Brzegu. Lokal doskonale nadaje się pod przychodnię lub gabinety lekarskie, z uwagi na inne gabinety mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Brzeg

Brzeg,opolskie

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem hali magazynowo-usługowej o pow. użytkowej 400m2 (18m X 22m) o wysokości ok. 10-11m. Budynek murowany z dachem o konstrukcji stalowej, kryty blachą trapezową, brama.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,13 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46m2 Oferujemy do wynajęcia bardzo słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.13m2, położone w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

11,77 zł/m²424,78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 424,78 m2 w zmodernizowanym budynku dworca w Brzegu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

17,14 zł/m²700 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy? Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 700 m z antresolą, zlokalizowany w ścisłym centrum Brzegu (woj. opolskie).

Szczegóły ogłoszenia

54 150 zł3 610 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta wynajmu hali handlowo-usługowo-produkcyjnej o powierzchni użytkowej ok. 3610m2. Nieruchomość obejmujące działki gruntu (prawo własności) łącznego obszaru 1,5185 ha zabudowane halą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł104,40 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament położony na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki w Brzegu. Mieszkanie jest wyremontowane, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²600 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy 600m2 przy drodze krajowej nr 39 - brzeg Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 600m2, położony w doskonałej lokalizacji - przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,57 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54,57 m , położone na parterze przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51,20 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Brzeg, ul. Starobrzeska Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Starobrzeskiej w Brzegu. Pod budynkiem przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²64 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 64 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Brzegu, przy ul. Długiej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Idealna Przestrzeń dla Twojej Logistyki! Hala Magazynowa 300 m z Ogrodzonym Placem 17,86 ar w Centrum Brzegu! Szukasz funkcjonalnej i bezpiecznej przestrzeni magazynowej z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

46,35 zł/m²323,65 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny budynek biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 323,65 m , zlokalizowany w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, tuż przy wyjeździe na obwodnicę Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 750,95 m² 52 529 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:64

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Piastowska 7, brzeg Powierzchnia użytkowa: 1 750,95 m2 Liczba pomieszczeń: 64 Grunt: dz. ewid. nr 313/1, 313/2, 313/3 o pow. 1 638 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

46 500 zł2 305 m² 20,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu hali produkcyjno-magazynowej położonej w Lewinie Brzeskim, nie zalanej - posadowiona na wysokim fundamencie, o wysokości około 1m powyżej poziom gruntu. Hala wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny ok. 150m2 w ścisłym centrum Brzegu! Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni ok. 150m2 zlokalizowany w samym sercu miasta - w miejscu o dużym ruchu pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł152 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament klasy premium - komfortowy - wyposażony - sauna - miejsce parkingowe - brzeg Do wynajęcia dwupoziomowy apartament w pełni wyposażony i komfortowy z widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 zł1 250 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu części hali przemysłowej o powierzchni ok. 1250m2 o wymiarach ok. 24m x 52m i wysokości ok. 9m. Dwunawowa hala o konstrukcji żelbetowej, oparta na siatce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

3 000 zł43 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 43.42 m , położone na II piętrze w nowo wybudowanym budynku na jednym z osiedli w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 900 zł45 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego mieszkania w dobrej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 45,21 usytuowane jest na trzecim piętrze odrestaurowanej i docieplonej Kamienicy. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach