dowolna

Nieruchomości Brzeg - Oferty sprzedaży nieruchomości

186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

186 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

500 000 zł50,44 m² 9 912,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie nowe salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, spiżarka do zamieszkania, taras + ogrodek,cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 650 zł48,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki, mieszczącego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 000 zł30,80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki, mieszczącego się w inwestycji Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 000 zł31,70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

995 000 zł185,14 m² 5 374,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

0% prowizji od Kupującego! = Na sprzedaż segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 185,15 m , idealny dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, kompaktowy domek o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie Brzegu. Dom pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł76 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kompaktowy parterowy dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej o powierzchni 76 m2 wraz z prywatnym ogrodem na zorganizowanym osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł70,50 m² 7 078,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:185 m²

Teraz jest idealny moment, aby podjąć decyzję. Zostały już ostatnie 2 domy W stanie deweloperskim na osiedlu - domy nr 5/1, 5/2. Zielona Lubsza to nowoczesne osiedle eko domów i lokali.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł101,30 m² 7 107,60 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 101,30 m w centrum Brzegu styl, przestrzeń i komfort w jednym! To mieszkanie to połączenie nowoczesnego wykończenia, elegancji i domowego klimatu. Duża przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w Brzegu przy ulicy ks. Makarskiego - bardzo dobra lokalizacja! Nieruchomość o powierzchni 60m/2 po generalnym remoncie składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł51,30 m² 5 750,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Mieszkanie jasne,słoneczne, dwustronne ekspozycja wschód -zachód. Doskonała lokalizacja. Drugie piętro w bloku przy ul. Rynek. Powierzchnia 51m -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160,71 m² 8 082,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! Bez prowizji! dom premium | 160 m | wysoki standard | świetna lokalizacja | Brzeg Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

535 000 zł66,30 m² 8 069,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania po gruntownym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 66,30 m2 usytuowane jest na drugim piętrze bloku z lat dwutysięcznych. Składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł88,28 m² 7 578,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie posiadamy 8 kompaktowych domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni 88,28 m2 wraz z prywatnym ogrodem na zorganizowanym osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,90 m² 4 936,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Uwaga! promocja W maju nowa cena. Mieszkanie 61,90 m2 2 pokoje kuchnia łazienka i przedpokój oraz piwnica 9m2. Również 2 strychy dla mieszkańców. Okna pcv ogrzewanie miejskie, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 54 m kw z aneksem kuchennym. na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest suche, słoneczne, rozkładowe północ- południe.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł94,20 m² 2 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w centrum miasta. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53,50 m² 6 915,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Robotniczej 7 w sąsiedztwie pawilonu sm Zgoda. Na parterze budynku znajduje się apteka, obok sklep spożywczy i punkty usługowe, urzędy, a w.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł200 m² 47 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja Z historią I potencjałem. Przejmij kultową Restaurację Brzeska w Brzegu. Działająca od 1997 roku to ponad 28 lat nieprzerwanej tradycji i wieloletnie zaufanie lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł568,73 m² 1 422,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:911 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż budynek z potencjałem inwestycyjnym Brzeg Opolski, ul. 1 maja 1. Podana cena 890 000 zł jest ceną netto i nie zawiera podatku vat. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł3 200 m² 796,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości handlowo-usługowej - Działki guntu obszaru ok. 10 arów zabudowanej pięciokondygnacyjnym poprzemysłowym budynkiem o pow. użytkowej ok. 2850m2. Powierzchnia budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł127,43 m² 5 218,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

339 000 zł35,54 m² 9 538,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, garderoba,kuchnia, łazienka, przedpokój, wc. Instalacja elektryczna , hydrauliczna i piony wymienione. Centralne etażowe. Do lekkiego remontu według uznania.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60,70 m² 7 084,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny! Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 500 zł98,35 m² 5 627,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 656 zł52,73 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania z widokiem na Odrę bezpieczeństwo, wygoda i wyjątkowa lokalizacja! Komórka lokatorska oraz parking w cenie! Wszystkie lokale są funkcjonalne, jasne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 535 zł55,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Cześć, dzień dobry, janek z tej strony. Na sprzedaż eleganckie, świeżo wykończone mieszkanie w wysokim standardzie, zaprojektowane w stylu nowoczesnej klasyki. Wnętrze jest spójne,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,09 m² 9 183,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje / 50.09m2 / 2 balkony / widok / gotowe do zamieszkania Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 50.09m2, położone na 4 piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł24,60 m² 3 252,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego garażu przy ul. Szkolnej w Brzegu. Lokal niemieszkalny o powierzchni 24,60 m2 położony jest na wysokości gruntu w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 900 zł41,60 m² 8 795,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł61,63 m² 6 003,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu w doskonałej lokalizacji - idealne dla osób lubiących spokój, a jednocześnie szybki dostęp do centrum. Lokal znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 676 zł37,23 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 830 zł44,05 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z ciszą Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z tarasem i przytulnym ogrodem o powierzchni 41,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł59,33 m² 6 994,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 59,33 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze, w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 800 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, ogrodzoną działkę inwestycyjną o powierzchni 0,2750 ha, zlokalizowaną w świetnie skomunikowanej i rozwijającej się części miasta. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł54,10 m² 6 654,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka metrów od centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię około 54 m2 usytuowane na wysokim parterze w jedno piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł37,87 m² 8 951,68 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 800 zł41,19 m² 9 002,18 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,70 m² 6 365,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 000 zł174,37 m² 7 048,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Nowoczesny Dom Marzeń komfort, styl i technologia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność. Zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł65,70 m² 5 022,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w Brzegu przy ul. Chopina 6. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie przeznaczone jest do generalnego remontu, co daje.